top of page

Değerli İş Ortaklarım

Güçlü Ortaklıklar

İlk günden beri birçok kişinin ve şirketin hedeflerini belirlemesine ve gerçekleştirmesine yardımcı oluyorum. Sektör lideri uzmanlarla çalışarak başarılı bir Gayrimenkul Danışmanı olarak adımı duyurdum. Aşağıdaki uzman listeme göz atın.

35accb87-89ed-47b3-93eb-4ebd0bb131e1_edited.jpg

Bölge Gayrimenkul

Profesyonel Rehberlik

Bölge Gayrimenkul ile yıllardır birlikte çalışıyoruz. Hedeflerimizi tanımladıktan sonra, Emlak sektörünün nasıl daha iyi olacağına ve amacına ulaşmasını sağlamak üzere uzun vadeli bir plan hazırladık.Kendilerine ayrıca buradan da teşekkür etmek isterim.Etik yapısını ve güçlü personel kadrosuyla müşteri ilişlikeri ve memnuniyeti adına ülkemize çok katkı sağladılar.İşte kazandıran tecrübe budur.

MÜŞTERİ GÖRÜŞLERİ

Beni Müşterilerimden Dinleyin

Yatırım amaçlı ev almak istiyordum.Hakan Bey'i arkadaşım tavsiye etti.Kesinlikle haklıymış.Doğru zamanda doğru yatırım konusunda çok destek oldu.

K. ETLİC

İyi ki Hakan Bey ile yollarımız kesişmiş.Teşekkürler

Ö. HAYA

Evimizi satmak için başvurduk.Kendisi son derece mütevazi bir adam.Ben gündüz işteyken evimi almak isteyen müşteri olduğunu söyledi.Eşim ev hanımıdır.Hakan Bey  iznim dahilinde eve tek girmemek için eşiyle beraber gelip sunum yaptı.Bu davranışı benim çok hoşuma gitti.

G. ÇETİN

bottom of page